Džinović objasnio svoju viralnu izjavu “Kriv sam što sam davao…”

167

Poznati pjevač Haris Džinović ponovo je progovorio o svom odnosu s bivšom suprugom Melinom Džinović, koja se nedavno vjerila za Engleza i planira vjenčanje.

Njegova ranija izjava „Ja sam kriv što sam davao“ odjeknula je društvenim mrežama, a Haris sada pojašnjava šta je zapravo želio reći.


„Evo, sada ću to ponoviti. Ljudi to nisu dobro shvatili, pa su od toga napravili famu. Na pitanje novinara odgovorio sam da sam kriv što sam previše davao i što u kući nisu postojale nikakve granice“, rekao je Džinović. Objasnio je da u njihovom domu nikada nije bilo zabrana niti ograničenja: „U mojoj kući nije bilo: ne dam, ne smiješ, ne možeš, nećeš. Nisam ni ja strog čovjek, niti je ona meni bila stroga žena. Djeci je mogla biti stroga majka, ali u odnosu sa mnom ne.“

Istaknuo je da se njegova čuvena izjava nije odnosila na novac, nego na slobodu koju je Melina imala tokom braka. „Kada sam rekao da sam previše davao, nisam mislio na finansijski dio, već na slobodu življenja. Mogla je da ode kad hoće, dođe kad hoće, putuje gdje hoće, troši koliko hoće… Mislio sam na sve. Ne znam šta sam više mogao, jedino da amputiram ruku, pa i to da joj dam.“

Dodao je da, uprkos svemu, osjećanja nisu nestala. „Naravno da je sve to koštalo, ali nije ni bitno, jako sam je volio. Tu se ništa nije promijenilo, osim što smo razdvojeni. Tako je dama htjela, pardon, gospođa. Dama ne može biti. Mislila je da na kraju svijeta ima nešto bolje, vjerovatno sam joj i ja dosadio.“

Nakon 20 godina braka, kaže da nema namjeru nikoga optuživati. „Nije mali period 20 godina braka. Ne mogu da krivim nekoga što više neće da bude sa mnom, neću te ni pitati za razlog“, zaključio je Džinović.


Nivo Cijena Action
365 DANA (Svi PDF + AUDIO)

59.90€ trenutno.

Izaberite
Prethodni članakDirljiv prizor na Halidovom mezaru: Sejda prvi put u javnosti
Naredni članakDomaćinske kiflice sa orasima – Najbolja kombinacija ukusa: Što duže stoje, to su ukusnije!