Mlada pjevačica Aleksandra Prijović Prija je u posljednjih godinu dana i više pokorila cijeli region i pokazala da je istinska zvijezda. Ona je udata za sina Bobe Živojinovića Filipa i njih dvoje imaju sina te očekuju još jednu prinovu.
Aleksandra Prijović, talentirana mlada pjevačica, privukla je veliku pozornost svojim brzim usponom u glazbenoj industriji, osvajajući publiku svojim izvedbama. Kao članica obitelji Lepe Brene, danas ćemo istražiti kakav je njen odnos s Breninim suprugom. Nakon dužeg iščekivanja, Boba Živojinović se konačno izjasnio o Aleksandri Prijović. Već neko vrijeme dosta se spekuliše o vezi Aleksandre Prijović i njenog svekra Slobodana Bobe Živojinovića.
Velika intriga oko ovog pitanja proizlazi ponajviše iz primjetnog izostanka supruga Lepe Brene na brojnim važnim događanjima na kojima je prisustvovala Priya, što je potaknulo opsežna nagađanja o mogućim zategnutostima u njihovim obiteljskim odnosima. Taj povećani interes posebno je bio vidljiv tijekom njihovog prvog pojavljivanja u javnosti nakon uspješnog koncerta u Beogradu, gdje je Lepa Brena predstavila najnovije ponude svog brenda Lady B. Unatoč tome što je sastanak rezultirao pozitivnim ishodom, Boba je odlučio ne priznati javno Priyu i njezina postignuća.
Ipak, nakon nastupa u Hrvatskoj i usred turneje koja je u tijeku, suprug Lepe Brene odlučio je iznijeti svoje stajalište. Tijekom gostovanja na Hrvatskoj televiziji, Boba je izrazio duboku ljubav i divljenje prema svojoj snahi, istaknuvši čvrsto uvjerenje u njezina zaslužena postignuća i uspjehe. Napomenuo je: “Mišljenja sam da Alexandra ima jedinstvenu vezu s određenim umjetnicima.
Ona je izvanredna osoba koja otvoreno izražava svoje osjećaje, često natjerana na suze radosnice na svakom nastupu.” Njezine suze odražavaju bit njezina izuzetnog i hvalevrijednog karaktera, osvjetljavajući razlog okupljanja brojnih talentiranih pjevača koji su se okupili kako bi je podržali u ovom iznimnom događaju.
- Ova pojava nije puka slučajnost; umjesto toga, predstavlja uvjerljivu priču koja se odvija pred nama, onu kojom želimo biti očarani na dulje vrijeme. “U našoj zajednici predani smo svim srcem podržati našu djecu u njihovim nastojanjima, hodajući uz njih na njihovim putovanjima”, rekao je Boba u intervjuu za HTV.
DODATNI TEKST
FICUS je dobro poznata sobna biljka koja je prisutna u gotovo svakom kućanstvu diljem naše zemlje. Njega je relativno jednostavna, a estetski atributi mogu uvelike poboljšati vizualni šarm svake prostorije u domu. Ipak, banyan stablo je podložno procesu rasta. Tipično, lišće biljke će požutjeti prije nego što se odvoji, što rezultira izgledom koji je gotovo bez lišća. Nadalje, ako osjeti da je njegov smještaj u prostoriji nezadovoljavajući, počet će se naginjati prema jednoj strani u potrazi za povoljnijim izvorom svjetlosti.
U ekstremnim slučajevima, prevelika količina vode može uzrokovati truljenje korijena biljke. Brojne domaćice artikuliraju svoje nezadovoljstvo zbog stagnacije banjana nakon što postignu određenu veličinu. U pokušaju promicanja procvata ove zelene ljepote, mnogi vlasnici često kupuju higrometre i ovlaživače zraka kako bi stvorili optimalno okruženje; unatoč tome, takvi napori rijetko daju očekivane rezultate. Odgovor je prilično jednostavan: preporučljivo je svakodnevno lagano rotirati i prilagođavati položaj posude za fikus. Iako se ovaj prijedlog može činiti nekonvencionalnim, utemeljen je na zdravom razmišljanju.
Stablo banyan, autohtono u zapadnoj Africi, uspijeva unutar svog prirodnog staništa, oblikovanog silama vjetra i kiše. Čvrstoća drva znatno je pojačana utjecajem vjetra, što je načelo koje se može primijeniti u kućnim uvjetima. Preporučljivo je svaki dan pomaknuti posudu u kojoj se nalazi fikus za nekoliko centimetara i lagano protresti stablo u trajanju od jedne do dvije minute, simulirajući tako kretanje vjetra.
Ova tehnika postupno ojačava drvo. Istodobno, bitno je okretati posudu kako bi se osiguralo da biljka bude ravnomjerno izložena svjetlu iz svih smjerova. Kako bi se poboljšala estetska privlačnost lišća, može se primijeniti dobro poznata praksa: nježno ih obrisati pamučnom krpom navlaženom u pivo. Ključno je izbjegavati pretjerano zalijevanje, jer višak vode može negativno utjecati na zdravlje biljke.